Ugur Ozaltin Makaleleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR

BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR Empty BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR

Mesaj  Admin Paz Ocak 08, 2012 5:16 pm

BÖYLE AKILLI KIZLAR DA VAR

Yıllar önce bir markete alış verişe gitmiştim. Günümüzdeki gibi büyük market değil semt marketlerinden birisiydi. Orada 25 yaşlarında güzel bir bayanın kucağında 3 yaşlarında bir kız çocuğu dikkatimi çekti. Çok güzel bir kızdı. Adın ne senin dedim Zeynep dedi. En sevdiğim isimlerdenmiş adın sende çok güzelsin Zeynepçiğim dedim. Annesi de sohbetimize katıldı. Kızınız çok güzel maşallah dedim. Annesi de teşekkür etti ve aramızda sohbet başladı.

Adının Meral olduğunu söyledikten sonra Zeynep in kardeşinin de evde olduğunu söyledi. Ben şaşırmıştım. İki çocuklu çok genç bir anne hala kız gibi görünüyor diye düşündüm. Ayakta sohbet etmeye başladık. Çocuklarının babalarının farklı olduğunu söyleyince daha da şaşırmıştım. Babaları evliymiş ve Meral hanım ile yaşadıkları aşklardan bu bebekler dünyaya gelmiş ve her ikisinin babaları da çocuklarıyla çok ilgililermiş. Sohbet ilerledikçe hayretim arttıkça arttı. Aramızda samimiyet arttıkça Meral hanımın bakışlarındaki sıcaklıkta artmaya başlamıştı. Birbirimizi etkiliyorduk. Çocuklarıyla ilgilenen yalnız bir bayandı ve yalnızlığı üzerinde vurguları hissediliyordu.

Çapkın bir erkeğin asla kaçırmayacağı bir av gibi görünse de ben çapkın değildim ki. Meral hanım güzel hoş bir bayan olsa da benim ondan bir üçüncü çocuk yapma merakımın olmadığını hatta olamayacağını ona hissettirdim. Benim ondan faydalanma gibi bir niyetimin olamayacağını ona hissettirdikçe o üzerime gelmeye başladı, kapıyı daha çok araladı, bakışları daha bir davetkardı. Belki de Zeynep’i onun kucağında ilk gördüğümdeki beğeni düşüncelerimdeki Hayal kırıklıklarım yüzüme de yansımıştı. Evli iki farklı adamdan çocuk doğuran bu kadar güzel bir bayan bende çapkınlık artımı değil üzüntü yaratmıştı.

Ben 30 yaşımda o 25 yaşlarında ve ben asi bekar iken o iki çocuklu bir yapayalnız bayandı. İçimden neden karşıma o iki adamdan önce çıkmadın ey ahu gözlü diyordum ve sanki güzellerin kaderi mi bu diye düşünüyorken o sohbetimizin 2 saattir sürdüğünü söyledi. Ayrılık vakti gelmişti. Zeynep marketin içinde ilgisini çeken rafları seyrederken ben Meral hanıma hoşça kalın deme hazırlığındaydım. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum ama keşke daha önceleri karşılaşmış olsaydık. Siz br çapkınlık macerasında harcanmayacak kadar güzel ve değerlisiniz diyebilmiştim. Zeynep ile sarılıp vedalaştıktan sonra marketten ayrıldım.

Aradan 1 ay geçmişti. O markete gitmedim gidemedim. Pazar sabahının rehavetiyle sabah 11 civarında mutfakta çay demliyordum ki kapı zili çaldı. Beklediğim biri de yoktu merakla gittim kapıyı açtım. Meral hanım ve Zeynep karşımda duruyorlardı. Şaşkınlıktan şok olmuştum. Hemen içeri buyur ettim. Zeynep de beni özlemişti kucakladım öptüm. Zeynep Meral hanıma bakıp Halacığım demesin mi. Şok üzerine şok yaşıyordum. Meral hanım bana açıklayacak bir şeyleri olduğunu gözleriyle söylüyordu sanki. O Pazar sabahı birlikte kahvaltı yaptık ve sohbet ettik. Meral hanım genç güzel bir kızdı ve iki çocuğu değil yeğenleri vardı. Bekar bir bayandı. Onu ilk gördüğümdeki tahminlerim doğruydu. 1 ay boyunca o da boş durmamış hakkımda araştırma yapmış hatta ağabeyleri de beni sormuş araştırmışlardı. O Pazar sabahı gerçekleri öğrenmiştim ve çok mutlu oldum. Meral akıllı bir kızdı ve beğendiği bir erkeği mini testten geçiriyordu. Çapkın erkekler bu minik denemeyle hemen belli oluyor sınavdan çakıyordu. İlk tanıştığı kişilerde güven sorgulaması yapan kişiler benim fikrimce de akıllıdır ve bende bu yöntemi çok kez kullanmışımdır. O Pazar gününden bu güne ne olduğunu merak ediyorsanız söyleyeyim. 3 yıldır evliyiz ve kendi kızımızı büyütüyoruz.
Not : Bu hikaye belki bir yerlerde yaşanmıştır bilemiyorum ben sadece hikaye ettim.
08 Ocak 2012 Pazar
UĞUR ÖZALTIN
Admin
Admin
Admin

http://www.ugurozaltin.tr.cx

- Similar topics