Ugur Ozaltin Makaleleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

En son konular
» BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPaz Ağus. 19, 2012 2:17 pm tarafından Admin

» NEDEN ÇOK ÜZGÜNÜM
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPerş. Haz. 07, 2012 4:17 pm tarafından Admin

» KATİLLİK NERDE BAŞLAR
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPtsi Haz. 04, 2012 4:24 pm tarafından Admin

» SOR SORUYU
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptySalı Mayıs 29, 2012 12:20 pm tarafından Admin

» ÜSTÜN DÖKMEN DÖKTÜRDÜ
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyÇarş. Mayıs 16, 2012 11:50 am tarafından Admin

» PARA ZAAFI
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 5:50 pm tarafından Admin

» KUL HAKKI
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPerş. Mayıs 10, 2012 2:49 pm tarafından Admin

» DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyCuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm tarafından Admin

» OKUMAK ÇÖZMEKTİR
DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 12:34 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM

DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM Empty DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM

Mesaj  Admin Cuma Mayıs 04, 2012 2:06 pm

DECCAL CENNETİNİ İSTEMİYORUM

Reklamları dinliyorum, akıllı cep telefonları akıllı arabalar, akıllı ütüler, akıllı fırınlar, akıllı şunlar bunlar. Peki kim kullanacak bunları ? Panik atak çocuklar, depresyonlu sol gözü morarmış kadınlar, sapıtmış kocalar, gözü ve bilimum yerleri fıldır fıldır dönmüş erkekler. Uzun lafın Türkçesi şu. Makineler akıllandıkça insanlar deliriyor ve biz buna çağdaşlık diyoruz. Sanırım biri bizi aldatıyor. Cehennemi cennet diye pazarlıyor. Evet evet biri bizi gerçekten çok fena aldatıyor. 1400 yıl öncesinden yankılanan uyarı kulaklarımda çınlıyor. ALDATAN BİZDEN DEĞİLDİR diyor, aman uyanık olun diyor, cehenneme cennet diye dalmayın aldanmayın diyor.

Zamanımızda kölelik özgürlük diye pazarlanıyor, bencillik akıllılık diye pazarlanıyor, yalancılık uyanıklık diye pazarlanıyor, isyankarlık cesaret diye pazarlanıyor, kitabına uydurma, kılıfına uydurma çağdaşlık modernlik diye pazarlanıyor, şehvet aşk diye pazarlanıyor,güven enayilik diye pazarlanıyor, özel yaşama tecavüz adalet diye pazarlanıyor, hırsızların dilenciye verdikleri zekattan sadakadan sayılıyor. Yaşadığımız zaman tam bir reklam ve aldatma zamanıdır. Camiye, kiliseye, havraya gideni de gitmeyeni de dört bir yönden kuşatılmış medya ilahının önünde diz çöktürülmüş vaziyette. Her gün doğrular yanlışlar birbirine karıştırılıp halka uyku hapı niyetine içiriliyor.

Kameralar yolda sokakta dört bir tarafta hırsız gözetliyor. Vicdanlar köreldikçe kameralar da vibdanların yerini alıyor. Doğal yaşam bitti artık. Akıl vicdan makineleşti. Hafıza da makineleşti. Balık hafızalıyız ya zaten. Aklımızda iki telefon numarasını tutamaz olduk. Teknoloji insanlığın darağacı mı diye düşünüyorum. İnsan insanlığını yitiriyor robotlaşıyor. Yakında türlü fırıldakla beyinlere çipler takılacak ce kölelik kurtulanmaz boyutlara ulaşacaktır. Bryin kontrolü Hayal değildir artık. Yarı robotik dijital akıllı ve hafızalı insansılar deccalin cennetinde sefa sürecek ya da öyle zannettirilecek. Ben kesinlikle bu sunulan yalancı cenneti istemiyorum. İnsanın aklını alan, vicdanını yok eden bu teknolojik sanal deccal cennetini istemiyorum.Yolun sonu iyi görünmüyor.
04 Mayıs 2012 Cuma
UĞUR ÖZALTIN
Admin
Admin
Admin

http://www.ugurozaltin.tr.cx